CALIBRA-Team BETA

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » CALIBRA-Team BETA » Calibra Dzinējs » Slāpst.


Slāpst.

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Varbūt kādam ir tā bijis un ticis galā. Lieta tāda ja stāv mašīna 2 vai vairākas dienas normāli nevar iedarbināt, precīzāk pirmajā brīdī iedarbinās, tukšgaitā strādā labi, bet kad uzspiež gāzi tad slāpst nost. Pāris reizes iedarbinās var un pat bišku nespiežot gāzi pabraukt un tad sākas interesantākais. Noslāpst un vairs nevar iedarbināt, liekas ka smagi pārlej bet nelec. Iestumjot ar 2 cilvēkspēkiem praktiski neiespējams. Pielaist var tikai velkot ar citu auto. Ja mašīna stāv dienu vai mazāk tad viss ir normāli!

0

2

Butu labaak ja zinaatu dzineeja tipu. bet vareetu buut ka nobeidzies temperatuuras deveejs kas dod infu uz kompi. reaali vins ir palicis auksta dzineeja poziicijaa... principaa var pameeginaat un ruucosam auto kad uzsilis vinu atvienot ja izmainu nav tad vainiigs vins bet ja izmainas ir tad vins ir ok... nu un veel vareetu buut ka ar gaisa meeriitaaju probleemas...

0

3

Dzinējs c20xe. Ja būtu gaisa mērītās tad jau man liekas ka vislaik normāli nestrādātu, arī siltam esot. Viņš jau neiet tieši kad ir auksts, tad varbūt temparatūras devējs vislaik siltajā režīmā! BBet ar siltu vai aukstu nevajadzētu tur būt sakaram, jo tač mašīnai motors netur siltumu veselu dienu!

0

4

Nu vareetu buut ka siltuma daciks visu laiku dot silta dzineeja temperatuuru tikai tad nevajadzeetu paarsuukt, taadaa gadiijumaa degvielas pietruuktu...

0

5

Par to ka pārsūc spriežu tikai tāpēc ka spiežot to ventili (starp motoru un fsi kast) degvielu gāž normāli ārā, bet noteikti tas nav galīgi derīgs rādītājs.
Motors taču atziest pāris stundās, tad jau pēc pāris stundām vajadzētu arī gļukot!

0

6

A kaa ar suukni tas darbojas normaali, nekur netek benziins???? mos degvielas spiediens kriitas???

0

7

Mērijis spiedienu neesmu. Degvielas tecēšana nav novērota. Kad vis normāli strādā tad velkot gāzi grīdā nav nekādi simptomi kad pietrūktu degvielas.

0

8

man bija lidziga problema .es izardiju sprici dazas reizes parbaudiju itka nekas nebija,pec kada laika aizgaja :hobo: varbut tev filtrs ciet

0

9

Degvielas filtru tak nevar ietekmēt ilgāku pastāvēšanu. Tad pats netiki skaidrībā kas bija pie vainas?

0

10

man laikam bija nekvalitativa degviela.nezinu man bija ta kad dodu gazi tad slapa .man otrai masinai bija tas pats tikai filtrs bija pilns.

0

11

Un kaa ra check engine lampinu ???? neuzraada nekaadas jluudas????

0

12

Chek engine nedegās. Auto ir jau pabijis servī un daudzkas nomainīt, bet vai viss kārtībā uzzināšu pēc vairāku dienu pastāvēšanas! Servī izteicās ka varētu būt kloķvāpstas stāvokļa devēja vaina, bet viņš nebija pārliecināts.

0


Вы здесь » CALIBRA-Team BETA » Calibra Dzinējs » Slāpst.